Обслуговування техніки Apple

Причини поломки техніки Apple:

  • Фізичні ушкодження.
  • Використання не сертифікофанних аксесуарів
  • Поломки, виникаючі через попадання вологи

Людина, що йде у ногу з часом, зможе гідно оцінювати техніку даного виробника. Але, незважаючи на вісокое якість, як і будь-які інші пристрої подібного плану, техніка Apple вразлива перед загрозою фізичного ушкодження і може потребувати ремонту. Можливі програмні збої, поломки, пoпaдaння вологи всередину і порушення роботи різних частин гаджета з якими звичайній людині не впоратися і може знадобитися сервісний центр Apple. Корпорація Apple завжди використовує нововведення зі світу технологій, тому ремонт найкраще довірити досвідченому і відповідальному працівнику сервісного центру

 

Раз Ви зайшли на наш сайт resk.group значить ваш гаджет потрапив в біду і вам необхідний швидкий ремонт iPhone, iPad, iPod і MacBook в Києві недорого. Розбився iPhone або потонув, був підданий джейлбрейку або просто видав помилку 53, головна причина вашого звернення в наш сервіс - гаджету Apple терміново потрібна кваліфікована допомога.

Можливо вашого пристрою необхідна термінова заміна скла iPhone 6s, 6s Plus або iPad, кнопки Home або блоку живлення. А може ваш яблучний один промок під дощем або був придавлений в кишені, і йому терміново потрібна відновлення айфона після води і виправлення геометрії корпусу з заміною sound динаміка. Як би там не було, наші фахівці сервісного центру зможуть вирішити Вашу проблему. У нас більше 5 років практики в ремонті iPhone, iPad, MacBook і iPod і здатні вирішити будь-яке питання з поломками Apple пристроїв, про що свідчать відгуки наших клієнтів.

Чесна ціна ремонту iPhone, iPad, iPod, iMac, MacBook Air і Pro, плюс гнучка система знижок для нових та тих що вже стали рідними, клієнтів. Наявність всього необхідного інструментарію для ремонту техніки Apple, в тому числі: сепаратора для розділення скла і тачскрін айфона, апарату для видалення бульбашок після склейки дисплея Apple iPhone, і професійного інструменту для розбирання яблучних гаджетів. Партнерські відносини з постачальниками, що гарантує незмінну якість комплектуючих для iPhone за доступними цінами. Співробітники-професіонали, ми любимо свою роботу і цінуємо клієнтів і їх час. Що ми ремонтуємо сьогодні

iPhone - справжній міні-комп'ютер у вашій кишені, та ще й з функцією звонилки! Максимум запитів припадає саме на недорогий ремонт iPhone, тому у нас є все необхідне, для швидкого відновлення вашого гаджета за доступною ціною. Екран еплфона - найніжніша його частина тому 90% відсотків процедур по ремонту айфонів, доводиться на заміну скла iPhone, що займає лічені хвилини. Набагато рідше, до нас потрапляють смартфони, що вимагають ремонту Wi-Fi, відновлення після попадання води, реабілітації від джейлбрейка, або мають проблеми з відеокамерою, кнопкою power, акумулятором, материнською платою.

iPad Retina, Mini - У випадках недорогого ремонту iPad в RESK, превалюють заміна дисплея або тачскрін iPad. Рідше зустрічається необхідність ремонту кнопки Нome, гнізда навушників. Термін відновлення iPad залежить від несправності і моделі гаджета.

iPod Classic, Touch і Nano - ремонт iPod пов'язаний з необхідністю заміни тачскрін айпод, кнопки power, гнізда навушників, відновленням після намокання або налаштуванням Wi-Fi модуля. Діагностика та ремонт iPod в RESK, коштують недорого і займають лічені години або хвилини.

iMac, а також MacBook Air і Pro - портативні комп'ютери від Apple. Найбільш частими причинами звернення для ремонту MacBook Air і Pro в RESK, стають різного роду вплив зовнішніх чинників: потрапляння вологи, ударів, падіння, пил, несанкціоноване ПО. Грунтуючись на власному досвіді, можу сказати, що багатьох проблем з макбуков можна уникнути виконуючи періодичну чистку від пилу MacBook Air. Недорога процедура здатна запобігти більш дорогий ремонт чіпсета MacBook, материнської плати або процесора, які виходять з ладу внаслідок перегріву гаджета.

Apple TV 

∙Програмний ремонт Apple TV
∙ Прошивка Apple TV
∙ Jailbreak Apple TV 1,2 поколінь
∙ Заміна модуля Wi-Fi Apple TV
∙ Будь складні види ремонту, аж, до переміщення процесора і відновлення плати після пошкодження рідиною
Для Apple TV 3 покоління можемо запропонувати створення домашнього мультимедійного центру на базі iTunes

Ми любимо техніку Apple, і завжди раді повернути вашого яблучного друга до життя!

З повагою, команда RESK

 
Scroll to top