СКД

Системи контролю доступу - невід'ємна частина системи безпеки

Багато людей і мало ключів? У нас є для Вас рішення!

Система контролю доступу (СКД) - є основою при побудові системи безпеки на об'єкті, так як на відміну від інших систем (охоронна сигналізації, відеоспостереження), система контролю доступу фізично обмежує доступ на закриті території, а не тільки фіксує факт проникнення.

Як перегороджують елементів в СКД використовуються так звані точки проходу. Фактично, точка проходу являє собою пару зчитувальних пристроїв на вхід і на вихід і, власне сам пристрій прегороджуюче прохід, в ролі якого може виступати двері, оснащена електрокерованим замком, турнікет, шлагбаум.

В якості ідентифікаторів в системі контролю доступу можуть бути використані як біологічні параметри людини (відбитки пальців, долоні і ін.) Так і спеціальні носії інформації. В даний час найбільшого поширення в системах контролю доступу отримали безконтактні картки, основні використовувані стандарти карт це EMarine, HID, Mifire.

Що отримує замовник системи контролю доступу?

Можна виділити три основних переваги монтажу та встановлення СКД:

  1. Обмеження доступу під конкретну задачу. В даному випадку, як правило, мають на меті захистити за допомогою засобів СКД найбільш вразливі місця, такі як вхід в офіс, серверну, бухгалтерію, та ін.
  2. Облік робочого часу. У зв'язку з тим, що програмною частиною всіх мережевих СКД фіксується час входу і виходу з певної території, на основі цієї інформації можна здійснювати облік відпрацьованого співробітниками часу, факти запізнень, ранніх відходів тощо. На основі даних з системи обліку робочого часу фактично можна виробляти нарахування заробітної плати співробітникам. Для полегшення цієї функції багато систем контролю доступу мають можливість інтеграції з такими бухгалтерськими програмами, як 1С. Крім того, установка СКД з урахуванням робочого часу дозволяє підвищити ефективність праці за рахунок підвищення загальної дисципліни.
  3. Участь в загальній системі безпеки об'єкта. В даному випадку СКД, як правило, використовується разом з іншими охоронними системами та виконує функцію фізичного контролю над переміщеннями людей і транспорту по території підприємства. В цьому випадку за допомогою засобів СКД створюються так звані закриті периметри (території, входи і виходи з яких відбуваються тільки через точки проходу). Як приклад закритого периметра може служити, наприклад поверх офісної будівлі всі входи на який оснащені засобами контролю доступу. Створення закритих периметрів дозволяє не тільки відслідковувати переміщення об'єктів (співробітників, відвідувачів, автотранспорту) по території, але і задіяти додаткові функції, такі як Antipassback (контроль повторного проходу). Завдання функції контролю повторного проходу полягає у забороні повторного використання ідентифікатора на вхід закритого периметра, а то й було вироблено зчитування на вихід. Іншими словами, стає неможливою передача ідентифікатора зсередини закритого периметра, наприклад через вікно, третій особі.

Замовляючи систему контролю доступу у нас Ви отримуєте професійне рішення і монтаж в найкоротші терміни. Крім того, при необхідності підписується договір на обслуговування, що дозволить підтримувати систему в робочому стані і вчасно замінювати зношені деталі.

Основні відмінності систем контролю доступу

За типом використовуваної апаратної частини системи контролю доступу можна розділити на дві групи:

  1. Автономні. В автономних системах контролер, який виконує функцію вирішального пристрою надання доступу, управляє однією, рідше двома точками проходу. Всі ідентифікатори записуються в пам'ять контролера за допомогою зчитувача, база даних на комп'ютері в даному випадку не ведеться. Прикладом подібної системи може служити вхід в парадне житлового будинку, оснащений засобами СКД і багатоквартирним домофоном.
  2. Мережеві. Контролери мережевих СКД так само, як правило, контролюють не більше двох точок проходу. Однак за рахунок об'єднання в мережу, наявності пам'яті ключів і подій на контролерах мережевих СКД і за рахунок підключення всієї системи до комп'ютера, розкривається весь потенціал системи контролю доступу, затребуваний замовником.

Наші фахівці готові допомогти Вам визначитися з вибором системи. Зателефонуйте нам!

Роль СКД в комплексній системі безпеки

Інтеграція контролю доступу можуть здійснюватися в інші системи безпеки для досягнення наступних завдань:

  • в системи відеоспостереження для ведення загальної бази подій і отримання можливості перегляду відео з подій в системі СКД. Крім того, можливе програмування певних реакцій на основі подій обох систем (наприклад, включення спеціального режиму поворотної камери за тривожним події СКД).
  • в системи пожежної сигналізації для автоматичного розблокування евакуаційних виходів на випадок пожежі.
  • в системи охоронної сигналізації для обмеження доступу в приміщення, що стоять на охороні, або для автоматичного зняття і постановки приміщень на охорону.

Хочу! А де взяти?

У нас! В незалежності від поставлених завдань і масштабу системи контролю доступу, фахівці нашої компанії готові спроектувати, підібрати і зробити монтаж системи контролю доступу по всій Україні на будь-якому об'єкті.

При необхідності ми під'їдемо до Вас, зробимо огляд і запропонуємо систему виходячи з Ваших індивідуальних вимог. Все це абсолютно БЕЗКОШТОВНО!
Великий досвід впровадження подібних систем дозволить нам підібрати оптимальне технічне рішення, яке задовольняє всім вашим вимогам і відповідає вашим фінансовим можливостям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top