Мережі та телекомунікації (СКМ)

Існування сучасного офісу неможливо уявити без локальної обчислювальної мережі (ЛВС), що є основою інформаційної системи будь-якої компанії. На будь-якому підприємстві необхідна організація внутрішнього інформаційного взаємодії між співробітниками і підрозділами компанії, а також забезпечення роботи всіх необхідних інформаційних сервісів.

Компанія RESK вже багато років розробляє і впроваджує рішення в області створення або модернізації локальних обчислювальних мереж для компаній різного розміру і напрямків діяльності.

Крім традиційних локальних мереж ми пропонуємо бездротові, мультисервісні мережі, а також територіально розподілені корпоративні мережі (WAN), рознесені на значні відстані за допомогою волоконно-оптичних або інших каналів зв'язку.

Ми також виконуємо повний комплекс робіт по створенню телефонних мереж масштабу офісу або підприємства, постачання та налагодження активного мережевого обладнання різної складності.

Більшість реалізованих нами проектів зі створення інформаційних мереж реалізується на базі структурованих кабельних систем (СКМ), що дозволяє забезпечити максимальну надійність, універсальність і масштабованість інформаційних мереж, їх інтеграцію з іншими технічними системами офісу або будинку.

Фахівці компанії RESK використовують комплексний підхід при створенні ефективної мережевої інфраструктури, який враховує поточні технологічні потреби замовника і забезпечує основу для впровадження майбутніх додатків і технологій.

Кожен реалізований нами проект індивідуальний, але будується на стандартизованих і перевірених рішеннях.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top