SEO просування

Ви створили сайт і спантеличені питаннями:

 • Як зробити його популярним?
 • Як направити на його сторінки потік потенційних клієнтів?
 • Як з його допомогою збільшити показники продажів?

Відповідей на ці питання кілька. При цьому найбільш ефективний і якісна відповідь - це пошукове просування.

Чому? Тому що результат пошукового просування - це «теплі клієнти», які самі шукають компанії, які надають необхідні послуги.

Наше завдання - зробити так, щоб ці люди потрапили на Ваш сайт.

Термінологія SEO

Пошукова розкрутка, оптимізація в Інтернеті або Search Engine Optimization (SEO) - це комплексна робота, спрямована на підвищення позицій веб-ресурсу у видачі пошукових систем по вибраних запитах. Сьогодні все рідше сайти обходяться без SEO оптимізації.

Для чого потрібна SEO оптимізація вашого сайту?

Якщо раніше Інтернет використовували для того, щоб знайти інформацію, то зараз його можливості набагато ширше. Зростання числа користувачів, використання нових технологій (онлайн - платежі, інтернет-банкінг, різні форми комунікацій), а також ряд інших факторів зробили глобальну мережу місцем активних продажів і потужним інструментом маркетингу одночасно. Так, нинішній стрибок інтернет-торгівлі тільки підтверджує, що правильне використання можливостей Інтернету може приносити прибуток власникам сайтів.

Просування в мережі може допомогти БУДЬ-ЯКІЙ компанії, чиї потенційні клієнти шукають в товари і послуги онлайн. Згідно зі статистичними даними, аудиторія Інтернету продовжує зростати, сьогодні більше 58% українців мають доступ до глобальної мережі. Звичайно ж, така велика аудиторія не може не викликати інтерес бізнесу, тим більше, що та ж статистика вказує на високу платоспроможність цієї категорії громадян. Сотні і тисячі потенційних клієнтів шукають товари в Інтернеті. Хіба можна просто так взяти і віддати їх конкурентам? Щоб цього не сталося, потрібно опинитися вище в результаті видачі пошукових систем, тим самим забрати покупця собі! Зробити це можна за рахунок оптимізації!

Чому потрібно бути в ТОПі пошукових систем?

Причин цього досить багато. Кращі позиції в результатах пошуку - це як наявність магазину в престижному районі міста. Як правило, перше враження про таку організацію можна сформувати, як тільки ви дізналися адресу, а не побували там. Чим краще район, тим більше довіри, а отже, і вищі шанси на те, що покупка буде здійснена. Ще один стереотип - якщо фірма знаходиться в престижному районі, то вона успішна.

Точно також все працює і з пошуковим просуванням. Якщо ваш сайт в ТОПі, то він викликає довіру, а також вважається шанованою і успішним.

Ще одна причина виявитися в ТОПі - це залучення великої кількості клієнтів. Так, престижність району в оффлайн - це ще і його людність. В Інтернеті і SEO все так же. На сайти, які знаходяться на першій сторінці пошукової видачі, подивляться 95% людей, а ось вже до четвертої сторінки пошукача, як правило, доходять лише 2% користувачів. Отже, чим вище сайт в видачі, тим більше трафіку він приверне. Причому по найважливішим запитам краще бути не просто на першій сторінці, а в ТОП-5. Без оптимізації до цього при прийти.

Правильний вибір запитів для оптимізації

Пошукове просування - це дуже ефективний інструмент залучення покупців. Але є застереження - займатися SEO повинні фахівці. Причому справа навіть не в тому, що неправильна оптимізація загрожує санкціями з боку пошукових систем. Основна проблема може бути в тому, що зростання відвідуваності не призведе до підвищення продажів. Саме тому необхідно оптимізувати сайт по правильно підібраним запитам. А для цього без професійно складеної стратегії SEO розкрутки не обійтися.

Не займатися SEO дуже шкідливо

Успіх сучасного бізнесу нерозривно пов'язаний із забезпеченням максимального комфорту, зручності та простоти потенційному клієнту. Якщо користувач хоче зв'язатися з вами, то він спробує знайти ваш сайт в Інтернеті, а не подзвонить в довідкову службу, як було раніше. Якщо ваш сайт знайти швидко не вдасться, то клієнт, швидше за все, звернеться до конкурентам, які не тільки проконсультують його, а й схилять до придбання. Саме тому ігнорування пошукового просування і оптимізації може коштувати вам не тільки додаткового прибутку, але і втрати, наявних позицій на ринку оффлайн.

Резюме - SEO оптимізація від професіоналів

Сьогодні очевидно, що пошукова оптимізація сайту - це важливий і ефективний інструмент маркетингу для будь-якого бізнесу. Освоювати його з нуля вам не обов'язково - так як можна звернутися до професіоналів SEO-просування і замовити оптимізацію під ключ! Повірте, результати такої оптимізації вас обов'язково порадують!

Ціни

SEO Аудит

 • Аналіз внутрішньої оптимізації сайту
 • Аналіз швидкості роботи сайту.
 • Аналіз якості сайтів-донорів, які посилаються на Ваш сайт
 • Аналіз тематичної складової сайту
 • Практичні методи вирішення проблем, які заважають сайту займати високі позиції
 • Практичні рекомендації щодо впровадження на сайт додаткового функціоналу, який дасть відчутний приріст цільових відвідувачів, зростання позицій, збільшення продажів
 • Аналіз конкурентів
 • Рекомендації по внутрішньому і зовнішньому просуванню

Термін виконання 14 днів. Ціна 6000 грн.

Зняття санкцій пошукових систем.

Зняття санкцій пошукових систем - комплекс робіт зі зняття санкцій пошукових систем, які були застосовані до сайту. Видимість і кількість відвідувачів web-порталу, до якої були застосовані санкції, різко знижуються.

Ми беремо на себе завдання по анулюванню санкцій, які погіршують якість важливих показників сайту. Ключовими етапами стануть: відхилення неякісної та підозрілої посилальної маси, а також написання технічного завдання по внутрішній оптимізації сайту.

Термін виконання від 4 місяців. Ціна 5000 грн

SEO просування

 Комплекс, спрямований на поліпшення видимості сайту в органічному пошуку. SEO є одним з найбільш ефективних і найменш витратних методів залучення цільових користувачів на сайт.

Сайт послуг від 6000 грн. *

Інтернет магазини від 7000 грн. *

* Остаточну вартість можна сформувати після аудиту сайту і аналізу конкурентів.

Контекстна реклама

Реклама, яка відображається після введеного користувачем пошукового запиту.
Коректна настройка конфігурацій такого типу реклами дозволяє створювати перелік тематичних оголошень, які відповідають ключовим інтересам потенційних покупців.

Так само включає в вартість настройку ремаркетингу (реклама на користувачів, які відвідали певні сторінки вашого сайту)

 

Вартість від 2000 грн/місяць. Або 15% від бюджету.

Scroll to top