Обслуговування оргтехніки

Принтер не хоче працювати, зажовує папір, копіювальний апарат після друку залишає білий аркуш ... Щоб не сталося з вашою друкованої технікою, до вас на допомогу завжди може прийти сервісний центр «RESK». Тривалий досвід роботи, увага до дрібниць, допомагає нашим співробітникам оперативно знаходити причини несправностей, ремонтувати офісну техніку швидко і якісно і завжди радувати своїх клієнтів високим рівнем виконаної роботи.

В область діяльності нашого сервісу входить ремонт, діагностика, а так само усунення несправностей в наступних видів продукції:

  • принтерах;
  • факсах;
  • МФУ;
  • ксероксах (копірах);
  • картриджах (їх ремонт, відновлення і заправка картриджів).

Ремонт виконують кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання в спеціалізованих центрах і мають великий досвід ремонту сучасної оргтехніки.

З нашою допомогою ви заощадите час і кошти - адже профілактика в середньому обходиться значно дешевше, ніж ремонт, не кажучи вже про те, що вчасно виявлену проблему часто можна виправити досить легко і швидко.

Якщо ви укладете договір з нашою компанією на технічне обслуговування офісної оргтехніки, ви зможете бути впевнені, що ваше обладнання завжди буде знаходитися в справному стані. Адже щомісячна профілактика офісної техніки дозволяє своєчасно виявити і усунути неполадки, що заважають її стабільну роботу.

Scroll to top