Обслуговування офісної оргтехніки

У сучасному світі оргтехніка міцно займає одне з найважливіших місць в житті офісного працівника. Так і не тільки. Мабуть, важко знайти такий рід діяльності, де б комп'ютер і оргтехніка не використовувалися взагалі. Комп'ютер - це активний помічник не тільки в роботі, але і в навчальному процесі. Тому кожен з нас знає, як важко, якщо раптом комп'ютер або офісна техніка виходить з ладу.
Працівники компанії RESK можуть вам допомогти з ремонтом оргтехніки.
В даний час на комп'ютер покладено стільки різноманітних функцій і завдань, що з поломкою комп'ютера життя в офісі просто буває паралізована. Та й не тільки в офісі ... Промислове підприємство може нести збитки, студенти не можуть роздрукувати курсові роботи або скористатися Інтернетом. Ситуація, звичайно ж, дуже знайома. Ніхто не стане сумніватися, що запорукою нормальної роботи будь-якої установи є хороша і безперебійна робота оргтехніки.
Інтернет просто рясніє статтями про те, як самостійно відремонтувати оргтехніку. Пам'ятаєте вислів, що самолікування завдає шкоди здоров'ю? Точно так само і спроби самостійно відновити роботу оргтехніки, як правило, нічим хорошим не закінчуються.
Обслуговуванням і ремонтом оргтехніки повинен займатися фахівець.
У компанії RESK працюють фахівці високої кваліфікації. Вони мають значний досвід роботи з ремонту та обслуговування оргтехніки. Саме тому вони можуть запропонувати Вам широкий вибір послуг і гарантії, що ремонт буде проведений швидко і якісно. Без всякого сумніву, ви залишитеся задоволені результатами ремонтів. Точно так же, як своєчасно розпочате лікування рятує людське життя, своєчасне звернення до фахівців підвищує шанс оргтехніки на виживання і подальшу тривалу роботу.

 

Є кілька ситуацій, коли вам можуть знадобитися послуги компанії RESK

  • Фізичний знос деталей офісної техніки. На жаль, офісна техніка, як і будь-яка інша, схильна до зносу. Всі комплектуючі мають свій певний ресурс, і, якщо цей ресурс вичерпано, - деталі підлягають заміні.
  • Неполадки на програмному рівні (це стосується саме комп'ютерів).

Ось основні види послуг по ремонту оргтехніки, які може запропонувати RESK

  • Діагностика оргтехніки. Це встановлення характеру неполадок, на підставі чого можна зробити висновок: варто чи не варто робити ремонт оргтехніки. Кваліфіковано проведена діагностика - це економія ваших коштів, оскільки, на жаль, непоодинокі випадки, коли оргтехніка не підлягає ремонту. До складу діагностики включено тестування апаратури, визначення різновиду поломки. Після закінчення процесу діагностики, наш фахівець погоджує з власником оргтехніки питання про подальше ремонті і його ціною.
  • Профілактичні роботи. Оргтехніка - це, як правило, досить складні і «примхливі» в експлуатації пристрою. Застава їх нормальної роботи - це своєчасне технічне обслуговування (профілактика). Профілактика - це перевірка справності, чистка та змащування всіх вузлів, періодичне обслуговування оргтехніки. Нехтувати профілактикою не слід, оскільки своєчасний профілактичний огляд дозволить попередити можливі поломки обладнання. А профілактика, як відомо, коштує значно менше, ніж ремонт.
  • Власне, ремонтні роботи. Вид і вартість ремонтних робіт залежать від різновиду несправностей і від об'єму виконаної роботи. Відповідно до основними видами несправностей, складений прайс на ремонт оргтехніки.

Вартість послуг компанії значно нижче, ніж в середньому ремонт оргтехніки в Києві
Звертайтеся в сервісний центр RESK. Це шанс продовжити життя вашої оргтехніки на довгий час.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top