Прайс обслуговування комп’ютерів

ІТ аутсорсинг – Абонентське обслуговування комп’ютерів та комп’ютерної техніки. З нами Ви отримуєте якісний комп’ютерний сервіс та цілодобову комп’ютерну технічну допомогу 24/7.

  • Вартість обслуговування фіксується в договорі і не залежить від кількості планових або екстрених виїздів, консультацій, ремонтних робіт та іншого.
  • Кількість термінових екстрених викликів не обмежено. Наші спеціалісти будуть приїжджати до Вас стільки разів скільки потрібно. Кількість таких викликів на вартість обслуговування не впливає.

Ми приймаємо на себе виконання робіт по обслуговуванню Вашого комп’ютерного парку на умовах абонентського обслуговування. Обслуговуємо комп’ютери та ноутбуки, принтери та БФП, сервера, системи відеонагляду та безпеки, мережеве обладнання та комп’ютерну мережу.

Абонентське обслуговування комп’ютерів та комп’ютерної техніки з нами вигідніше ніж наймати штатного співробітника, а саме:

  • Ціна. Вартість обслуговування одного комп’ютера на місяць – 100 грн. Зарплата штатного системного адміністратора мінімум 2000 грн.
  • Доступність. В нашій команді багато технічних спеціалістів – тому ми завжди на зв’язку. Ви можете бути впевнені що Ваша проблема буде 100% вирішена у будь який час. Ми не хворіємо і не ходимо у відпустку. 
  • Рівень знань. Наші співробітники кожен день вирішують різні проблеми пов’язані з тими чи іншими проблемами комп’ютера. Завдяки цьому у нас рівень знань набагато більший ніж у штатного системного адміністратора, який лагодить тільки Вашу техніку.
  • Надійність. У наших інтересах робити всю роботу надійно і якісно. Ми цінуємо свою репутацію компанії як надійного виконавця і партнера. Ми даємо гарантію на всі виконані роботи.
  • Економія площі і засобів. Нам не потрібне робоче місце у Вашому офісі. Разом з нами Ви економите кошти на площі, меблях, офісної техніки.
  • Швидкість. Час термінового приїзду інженера, для вирішення проблем 1-2 години, а іноді і швидше (залежить від часу виклику і відстані).
  • Універсальність. Завдяки багатьом напрямкам компанії ми можемо запропонувати для Вашого бізнесу додатково: системи відеоспостереження та контролю віддаленим доступом, SIP телефонію Asterisk, навчання і проведення семінарів, заправку картриджів, продаж обладнання, проектування і монтаж.

Якщо Ви знайшли ціну дешевше ніж у компанії RESK – повідомте про це нам та гарантовано отримаєте ще нижче ціну ніж у іншої компанії!

Нижче Ви можете ознайомитися зі стандартними пакетами по обслуговуванню комп’ютерів та комп’ютерної техніки. Ціна безпосередньо залежить від кількості комп’ютерів, чим більше – тим дешевше вартість обслуговування однієї одиниці. Якщо Вам не підходить ні один з наведених тарифів – ви можете вибрати індивідуальний тариф, і ми Вам запропонуємо найвигідніші умови за вашими потребами.

Якщо Ви не знайшли саме те що шукали – обов’язково зверніться до нас і ми Вам допоможемо та дамо відповідь на інформацію якої нема в даній таблиці.

Назва послугиПакет "Малий"Пакет "Середній"Пакет "Максимальний"Пакет "Індівідуальний"
Кількість комп'ютерівдо 1010-20від 20за домовленістю
Ціна за 1 комп'ютер 150 грн./міс.125 грн./міс.100 грн./міс.за домовленістю
Ціна за 1 сервервід 500 грн./міс.від 500 грн./міс.від 500 грн./міс.за домовленістю
Кількість планових виїздівза домовленістюза домовленістюза домовленістюза домовленістю
Кількість екстренних виїздівнеобмеженонеобмеженонеобмеженонеобмежено
Консультації по телефону, Skype та Viber
Віддалена допомога через Інтернет
Обслуговування комп'ютерної мережі
Обслуговування мережевого обладнання
Обслуговування принтерів та сканерів
Заміна або ремонт запчастин

Також Ви можете ознайомитися з цінами на разові послуги з налаштування та обслуговування комп’ютерів та комп’ютерної техніки.

Назва послугиЦіна (грн.)
Виїзд фахівця в межах міста Київ, включаючи 1 годину роботи200
Виїзд фахівця за межі міста Київ, включаючи 1 годину роботи200 + 4 грн./км.
Діагностика проблемибезкоштовно
Налаштування операційної системи Windows300
Налаштування операційної системи Linux (Ubuntu, CentOS, Debian)400
Установка та налаштування драйверів100
Установка антивіруса, архіватора, відеокодеків100
Установка або заміна, налаштування відеокарти, звукової карти, принтера, сканера, мережевої карти, материнської плати200
Установка або заміна інших пристроїв150
Збільшення обсягу жорсткого диска або оперативної пам'яті200
Збірка системного блоку (комп'ютера)250
Відновлення втрачених даних на жорсткому дискувід 500
Налагодження підключення до інтернетвід 100
Налаштування маршрутизатора (роутера) або Wi-Fi150
Налаштування локальної мережі200

 

Scroll to top