Мережі та телекомунікації

Для надійної роботи кожного сучасного офісу необхідна локальна мережа, яка об'єднує докупи все обладнання. До побудови структурованої кабельної мережі (СКМ) замовники висувають високі вимоги. Повинна забезпечуватися безперебійність передачі даних, кількості розеток, точок комунікації має бути достатньо і вони повинні бути встановлені зручним для користувачів чином, а також передбачена можливість масштабованості ІТ-інфраструктури в цілому.

Структурована кабельна мережа (СКМ) - це універсальна кабельна середовище, що забезпечує передачу відео, голосу і інформаційних даних в межах будівлі (групи будинків) з високою швидкістю, надійністю і стабільністю параметрів протягом тривалого періоду часу. Кабельні системи лежать в основі всієї інформаційної інфраструктури сучасного підприємства. Грамотно спроектована і побудована відповідно до міжнародних стандартів СКМ не тільки гарантує функціонування всіх служб підприємства, а й забезпечує надійність і ефективність, мінімальну вартість утримання кабельної інфраструктури.

Переваги СКМ в порівнянні з окремими «цільовими» кабельними мережами:

  • універсальність - забезпечується підтримка всіх популярних протоколів і передачі інформації в різних мережах і системах (системи безпеки і візуалізації, мережі передачі даних, телефонні мережі та інші) за допомогою сучасних технологій;
  • мінімальні витрати на підтримку - грамотно спроектована і побудована СКМ дозволяє з мінімальними витратами змінювати і / або нарощувати конфігурацію мережі протягом мінімум 15-20 років без додаткових капіталовкладень;
  • висока надійність і тривала стабільність параметрів - забезпечується за рахунок використання в СКМ обладнання провідних світових виробників з гарантією до 25 років.

Завдяки великому досвіду в сфері роботи з IT-технологіями ми успішно справляємося навіть з найскладнішими і нестандартними завданнями. На нашому рахунку є цілий ряд успішно реалізованих проектів, але у випадку з кожним новим замовником ми підходимо до завдання, індивідуально. Ми розробляємо і впроваджуємо IT-рішення з урахуванням конкретних вимог бізнесу.

Scroll to top