Аутсорсинг

ЩО ТАКЕ ІТ АУТСОРСИНГ ПРОСТИМИ СЛОВАМИ?

IТ аутсорсинг -це обслуговування інфраструктури підприємства або окремих його компонентів сторонньою організацією, яка спеціалізується на цих процесах. Ви віддаєте частину завдань тим, хто вміє це робити краще, дешевше і швидше.

IТ АУТСОРСИНГ: КОМУ КОРИСНО?

  • Новій компанії: потрібна стабільна робота і розвиток мережі.
  • Компанії серйозних завдань: був свій адмін, але завдання переросли його кваліфікацію. Потрібні грамотні фахівці для серйозних проектів.
  • Компанії стабільного розвитку: нас обслуговували, але забували, не реагували і недостатньо любили.

Але всім компаніям від ІТ аутсорсингу потрібно одне: Нам потрібно, щоб все працювало, і ми не думали про техніку.

ХТО ВИКОРИСТОВУЄ ІТ АУТСОРСИНГ?

Наші клієнти діляться на два типи:

  • Невеликі компанії, яким досить регулярного приїзду системного адміністратора і вилученої технічної підтримки;
  • Компанії, в яких ми створили з власних фахівців Службу інформаційних технологій, де наші співробітники працюють в постійному режимі.

ЩО МОЖНА ВІДДАТИ НА ІТ АУТСОРСИНГ?

Перше, і найочевидніше, це обслуговування комп’ютерів, серверів і локальної мережі. Для цього у нас є професійні системні адміністратори і віддалена підтримка. І в цьому важлива перевага аутсорсингу ІТ.

Друге – це системи IP-телефонії. Планування, впровадження та підтримка IP-систем телефонії вимагає високої кваліфікації фахівців і знання продуктів. Ми є партнерами і внедренцем IP-систем телефонії на базі Infinity Call Center, Avaya IPOffice, Asterisk.

Третє – управління службою інформаційних технологій. Це завдання має на увазі налагодження ІТ-системи, розробку і контроль над дотриманням регламентів, управління змінами ІТ-інфраструктури, комунікації з підрядниками і контроль виконання робіт.

ЧОМУ АУТСОРСИНГ ІТ ВИГІДНИЙ?

ІТ аутсорсинг має на увазі повне завантаження грамотного фахівця на задачах не однієї, а кількох компаній. Вартість аутсорсингу в рази нижче, ніж утримання власного фахівця, до того ж ефективність ІТ аутсорсингу вище.

Ефективність

При ІТ аутсорсингу рішення складного завдання відбувається «колективним розумом», оскільки досвід вирішення завдань накопичується не окремим людиною, а компанією в цілому. Ми постійно використовуємо залучення внутрішніх експертів у вирішенні складних ситуацій, коли одна людина може не мати достатнього досвіду. Це дуже важлива властивість аутсорсингу ІТ.

Професіоналізм

За роки роботи компанія виробила власний досвід у вигляді регламентів і процедур, які дозволяють не тільки вирішувати складні завдання, але і супроводжувати і контролювати поточне функціонування систем і сервісів наших клієнтів. Від ІТ аутсорсингу Ви отримуєте не просто грамотного фахівця, але і систему обслуговування, яка дозволяє запобігати аваріям і контролювати стан інфраструктури. 

Мотивація

При працевлаштуванні у сисадміна є два моменти мотивації:

  • вивчити нові технології та інфраструктуру;
  • побільше заробити.

Тобто адміна можна утримати або постійними новими творчими завданнями, або високою зарплатою, вищою, ніж по ринку. І те, і інше має на увазі помітні фінансові вкладення – або в зарплату, або в обладнання або софт. </ P>

Що робити, якщо у Вас немає завдання розважати або озолотити сисадміна?

У ІТ аутсорсингової компанії завдання трохи інші:

  • щоб все працювало;
  • щоб люди були задоволені;
  • щоб неприємності виникали якомога рідше.

Чи не це потрібно Вам від технічної підтримки?

ЯК СПРОБУВАТИ АУТСОРСИНГ ІТ?

Це просто.

Просто зателефонуйте нам, і ми до Вас приїдемо, щоб зробити ІТ-аудит. Це корисно і абсолютно безкоштовно. </ P>

Ми зустрічаємося, дізнаємося мети і завдання, що стоять перед бізнесом і перед інформаційною системою. Ми дивимося, обстежуємо сервери, робочі станції, розбираємося, як все у Вас влаштовано, якою логікою керувався той, хто це робив спочатку.  

Далі ми даємо Вам своє бачення того, наскільки добре те, що ми побачили: чи безпечна мережа, надійна, чому виникають ті чи інші проблеми. Ми оцінюємо, як влаштована Ваша інфраструктура і як вона повинна бути влаштована для того, щоб Ви могли ефективно вирішувати свої завдання. У цьому ж звіті є комерційну пропозицію по ІТ аутсорсингу, тому ми можете відразу оцінити, чи підходить Вам наш підхід.

ТАК ЩО Ж – СВІЙ АДМИН АБО ІТ АУТСОРСИНГ?

Звичайно, ІТ аутсорсинг. Зосередьтеся на своєму бізнесі, а ми допоможемо з усім іншим. Нехай все працює.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Scroll to top