Аудит IT інфраструктури підприємств

Послуга призначена для підприємств, яким потрібно оцінити ефективність існуючої системи автоматизації, виявити основні проблеми і отримати рекомендації по їх усуненню, а також оптимізувати і максимально ефективно задіяти наявні ресурси. В результаті, клієнт отримує точний знімок організації діяльності свого підприємства, який при бажанні може використовувати самостійно.

Для вирішення та усунення подібних проблем необхідний аудит та моніторинг IT-інфраструктури підприємства, який дозволить:

  • виявити слабкі місця в організації it-інфраструктури;
  • знайти технічні та організаційні помилки при інсталяції операційних систем;
  • знайти помилки в проектуванні мережі;
  • виявити ризики втрати даних;
  • виявити неефективне взаємодія бізнесу і IT;
  • виявити помилки в роботі обладнання і програмного забезпечення;
  • аналіз продуктивності IT-інфраструктури;
  • простежити, наскільки ефективно використовуються IT-ресурси підприємства.

Крім ризиків, пов'язаних з втратою даних, неефективним взаємодією, є ще проблеми неправильну або неповну оптимізації. Досить часто можна зіткнутися з ситуацією, коли it-ресурси використовуються неправильно, не оптимально. Підприємство, маючи кілька сучасних серверів, все одно може відчувати проблеми з потужностями, стикатися з гальмами баз даних, «затикаючи» в роботі мережі та іншими неприємностями.

Все це відбувається внаслідок неправильної (або взагалі не зробленої) оптимізації, невірних налаштувань або неправильно обраного підходу до побудови мережі.

Аудит і моніторинг підприємства за часом, в середньому, триває близько тижня. Глобальні помилки зазвичай знаходяться за добу-дві, а проблеми оптимізації, нераціонального використання або нестачі ресурсів виявляються за тиждень моніторингу. У деяких випадках, моніторинг може тривати до місяця.

Аудит рекомендується проводити не рідше 1-го разу в рік. Навіть якщо все працює ідеально, немає проблем, «гальм», не втрачаються файли - має сенс виконати перевірку своєї IT-інфраструктури. Досвід показує, що ідеальність може виявитися оманливою. Попереджений значить озброєний!
Наші фахівці виявлять всі вузькі місця, знайдуть ризики і видадуть рекомендації щодо їх усунення.

Scroll to top