Помилка “413 Request Entity Too Large” і як її вирішити

Якщо при відображенні сторінки виникла помилка 413 Request Entity Too Large – це означає що Ваш веб сервер Nginx має неправильні параметри налаштування. А точніше – це дефолтні налаштування Nginx, які багато з системних адміністраторів не намагаються, або забувають, змінити.

Дана помилка з’являється якщо один з елементів сайту має розмір при завантаженні більше ніж 1 мегабайт. У конфігураціонних файлах веб серверу за це відповідає параметр client_max_body_size, який за замовчуванням дорівнює 1m.
Nginx - 413 Request Entity Too Large

Нагадаэмо, що NGINX – програмне забезпечення, написане для UNIX/Linux-систем. Основне призначення – самостійний HTTP-сервер, веб сервер, або, як він використовує часті, фронтенд для високонавантажених проектів. Можливо використання NGINX як почтового SMTP / IMAP / POP3-сервера, а також обратного TCP проксі-сервера.

Вихідні тексти і документація поширюються під BSD-подібною ліцензією з 2 пунктів.

413 Request Entity Too Large

Ось що сказано на сайті розробника (посилання на сайт):
Синтаксис:

1
client_max_body_size розмір;

За замовчунням:

client_max_body_size 1m;

Контекст:

http, server, location

Задає максимально допустимий розмір тіла запиту клієнта, що вказується в полі “Content-Length” заголовка запиту. Якщо розмір більше заданого, то клієнту повертається помилка 413 (Request Entity Too Large). Слід мати на увазі, що браузери не вміють коректно показувати цю помилку. Установка параметра розмір в 0 відключає перевірку розміру тіла запиту клієнта.

Рішення

Треба у конфігураційний файл nginx.conf в секцію http (або server, location) внести зміни (чи додати параметр, якщо у Вас його немає):

1
client_max_body_size 100m;

І після цього перезавантажити сам Nginx. У Linux системах достатньо зробити:

1
service nginx restart

На цьому все.

Якщо у Вас виникли запитання чи інші коментарії – можете залишити їх внизу сторінки чи написати нашим спеціалістам на пошту support@resk.ua

Також Ви можете ознайомитися з іншими цікавими текстами, статтями, помилками та їх вирішеннями від спеціалістів компанії “RESK – Системний інтегратор” за посиланням База знань.

Нагадаємо, що спеціалісти компанії RESK мають підтверджені численні сертифікати, дипломи, ліцензії, подяки та позитивні відгуки. Наша компанія якісно і на високому рівні надає Вам послуги по усім можливимим напрямкам. Ми маємо високий професійний рівень знань і багаторічний практичний досвід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top