Ми пропонуємо для Вашого бізнесу: аутсорсинг технічної підтримки, сервісне обслуговування, системи відеоспостереження та контролю віддаленим доступом, SIP телефонія Asterisk, навчання і проведення семінарів, заправка картриджів, інформаційна безпека, поставка обладнання, проектування і монтаж.

Ми повністю проектуємо, робимо монтаж і пуско-наладку систем відеоспостереження. Налаштовуємо віддалений перегляд з комп'ютерів і мобільних пристроїв через інтернет. Резервуємо збереження відеозаписів. Ми консультуємо, складаємо кошториси і виконуємо виміри об'єктів безкоштовно. Отримайте повний контроль над проходом кожних дверей і доступу до кожного приміщення. Скористайтеся функціоналом обліку робочого часу, розпізнавання осіб і відбитків пальців, розподіленого доступу, моніторингу подій в режимі реального часу.

Наші послуги

Сервісне обслуговування

RESK надає послуги IT-аутсорсингу, які звільняють Ваш бізнес від необхідності утримувати, навчати та оптимізувати власний IT-відділ. Ми беремо повну або часткову підтримку IT-інфраструктури Вашої компанії на себе. Надаємо Вам команду сертифікованих фахівців, віддалену технічну підтримку, системних адміністраторів, необмежену кількість виїздів та онлайн моніторинг всього вашого обладнання.

SIP телефонія Asterisk

Проектуємо і впроваджуємо системи IP телефонії на базі ПЗ Asterisk. Нова VoIP SIP телефонія дозволить Вам отримати унікальну функціональність, зменшить витрати, підвищить ефективність бізнесу. Ви отримаєте управління всіма дзвінками, запис розмов, розширену статистику дзвінків, групи викликів, чергу розподілу, голосове IVR меню, численні переадресації і можливість інтеграції телефонії з іншими системами, включаючи 1С та CRM.

Системи відеонагляду

Ми проектуємо і встановлюємо різні системи відеоспостереження. Працюємо c якісним обладнанням Hikvision, Dahua та інших відомих брендів. Інтегруємо системи відеоспостереження в існуючу IT-інфраструктуру Вашого бізнесу. Модернізуємо і розширимо поточну Вашу систему відеоспостереження. Здійснимо перехід від застарілих аналогових систем до систем, що працюють на базі технологій IP, TurboHD, HD-SDI, HD-TVI і AHD.

Обслуговування оргтехніки

Наша компанія займається технічним обслуговуванням оргтетехнікі: принтерів, копірів, МФУ, сканерів і картриджів. Проводимо весь спектр робіт: діагностику, профілактику, ремонт і відновлення. Виконуємо повну і часткову заміну несправних вузлів. Заправляємо і обслуговуємо картриджі, міняємо фотобарабани, магнітні вали, термо-вузли, встановлюємо СНПЧ, робимо скидання лічильників, перепрошивати МФУ та принтери, міняємо чіпи.

IT Аудит

RESK надає послуги аудиту IT-інфраструктури. Ми допоможемо Вам мінімізувати ризики після збоїв IT-систем, допоможемо проаналізувати настройки безпеки, визначимо рівень безпеки мережі і поточний стан IT-інфраструктури Вашого бізнесу, переглянемо всі складові IT-системи, а також проведемо детальну інвентаризацію всіх елементів Вашої IT-інфраструктури (ПК, оргтехніки, серверів, мережевого обладнання та т. п.).

IT безпека

Ми пропонуємо Вам різні системи інформаційної безпеки, які охоплюють всі інформаційні і комп'ютерні компоненти Вашого бізнесу і зможуть забезпечувати конфіденційність, цілісність, безпеку і доступність Вашої інформації. Ви отримаєте системи захисту які гарантують безпечне функціонування бізнес-процесів і в той же час не перешкоджає роботі користувачів з інформаційними ресурсами.

Обслуговування техніки APPLE

RESK надає послуги з налаштування, ремонту, повного відновлення і сервісного обслуговування з гарантією всіх видів техніки Apple, включаючи: iPhone, iPad, iMac і Mac Pro, Mac mini, MacBook, MacBook Pro і MacBook Air, Apple TV, Apple AirPort і Apple AirPort Extreme. Ми використовуємо тільки професійне обладнання та якісні комплектуючі, гарантуючи тим самим Вам найвищу якість ремонту і обслуговування.

Хмарні технології

Допоможемо Вам створити хмарну інформаційну систему і перенесемо в неї всі Ваші сервера і сервіси, включаючи робочі столи, пошту, телефонію, файлові сховища та інше. Хмарна віртуальна система набагато стабільніше і відмовостійкість ніж звичайні фізичні сервера. Якщо у Вашому бізнесі не повинно бути аварій і простоїв робочих процесів - то хмарні віртуальні системи та сервіси то що Вам потрібно.

WEB розробка і SEO

RESK надає послуги зі створення, SEO просування і технічної підтримки сайтів для Вашого бізнесу. Ми зможемо запропонувати багато варіантів готових дизайнів або розробимо унікальний дизайн за Вашими вимогами. Чи зможемо допомогти наповнити інформацією і товарами, або переробимо і покращимо поточний Ваш сайт. Завдяки багатому досвіду роботи в сфері IT-бізнесу ми точно знаємо, яким повинен бути сайт, щоб він був частиною вашого успішного бізнесу.

Потрібна безкоштовна консультація?

Ми можемо Вам перезвонити, для цього достатньо залишити свій номер телефону:

  Ваші враження

  Що кажуть клієнти про нашу роботу?

  За час нашої співпраці всі проблеми, які виникали, компанія "RESK" вирішувала швидко і відповідально. Її співробітники мають високий профільний рівень підготовки і практичний досвід роботи.

  І. Трусова

  Начальник відділу культури і захисту культурної спадщини Святошинського району міста Києва

  За результатами співпраці з компанією "RESK" адміністрація спеціальної школи №12 однозначно планує продовжувати користуватися її послугами і може рекомендувати її як надійного і кваліфікованого партнера.

  С.Г. Пилюченко

  Директор спеціальної школи I-II ступеня №12 Дарницького району міста Києва

  Партнерство з цією фірмою є плідним, а тому ми можемо порекомендувати її Вам для співпраці. У компанії "RESK" висококваліфіковане керівництво і великий досвід роботи в комп'ютерній і технічній сферах діяльності.

  І. Крикунов

  Директор - художній керівник театру циганського мистецтва Романс, народний артист України

  Безкоштовні консультації

  Цілодобова технічна підтримка

  Працюємо з 2009 року

  Контактна інформація

  Посилання на збільшену Google карту: https://goo.gl/maps/bvTimaY3bYheaYAj8

  Головний офіс:

  RESK офіс  04209, Україна, м. Київ, вул. Героїв Дніпра 18, офіс 3

  Графік роботи:
  Пн.-Пт.: 09:00-20:00
  Сб.: 10:00-16:00
  Нд.: Вихідний
  Відділ технічної підтримки: цілодобово 24/7/365

  RESK Life 073 223 57 57 (склад)
  RESK Vodafone 050 223 57 57 (склад)

  Зворотній зв'язок з керівництвом компанії:

  Scroll to top