Наші послуги

Сервісне обслуговування

RESK надає послуги IT-аутсорсингу, які звільняють Ваш бізнес від необхідності утримувати, навчати та оптимізувати власний IT-відділ. Ми беремо повну або часткову підтримку IT-інфраструктури Вашої компанії на себе. Надаємо Вам команду сертифікованих фахівців, віддалену технічну підтримку, системних адміністраторів, необмежену кількість виїздів та онлайн моніторинг всього вашого обладнання.

SIP телефонія Asterisk

Проектуємо і впроваджуємо системи IP телефонії на базі ПЗ Asterisk. Нова VoIP SIP телефонія дозволить Вам отримати унікальну функціональність, зменшить витрати, підвищить ефективність бізнесу. Ви отримаєте управління всіма дзвінками, запис розмов, розширену статистику дзвінків, групи викликів, чергу розподілу, голосове IVR меню, численні переадресації і можливість інтеграції телефонії з іншими системами, включаючи 1С та CRM.

Системи відеонагляду

Ми проектуємо і встановлюємо різні системи відеоспостереження. Працюємо c якісним обладнанням Hikvision, Dahua та інших відомих брендів. Інтегруємо системи відеоспостереження в існуючу IT-інфраструктуру Вашого бізнесу. Модернізуємо і розширимо поточну Вашу систему відеоспостереження. Здійснимо перехід від застарілих аналогових систем до систем, що працюють на базі технологій IP, TurboHD, HD-SDI, HD-TVI і AHD.

Обслуговування оргтехніки

Наша компанія займається технічним обслуговуванням оргтетехнікі: принтерів, копірів, МФУ, сканерів і картриджів. Проводимо весь спектр робіт: діагностику, профілактику, ремонт і відновлення. Виконуємо повну і часткову заміну несправних вузлів. Заправляємо і обслуговуємо картриджі, міняємо фотобарабани, магнітні вали, термо-вузли, встановлюємо СНПЧ, робимо скидання лічильників, перепрошивати МФУ та принтери, міняємо чіпи.

IT Аудит

RESK надає послуги аудиту IT-інфраструктури. Ми допоможемо Вам мінімізувати ризики після збоїв IT-систем, допоможемо проаналізувати настройки безпеки, визначимо рівень безпеки мережі і поточний стан IT-інфраструктури Вашого бізнесу, переглянемо всі складові IT-системи, а також проведемо детальну інвентаризацію всіх елементів Вашої IT-інфраструктури (ПК, оргтехніки, серверів, мережевого обладнання та т. п.).

IT безпека

Ми пропонуємо Вам різні системи інформаційної безпеки, які охоплюють всі інформаційні і комп'ютерні компоненти Вашого бізнесу і зможуть забезпечувати конфіденційність, цілісність, безпеку і доступність Вашої інформації. Ви отримаєте системи захисту які гарантують безпечне функціонування бізнес-процесів і в той же час не перешкоджає роботі користувачів з інформаційними ресурсами.

Обслуговування техніки APPLE

RESK надає послуги з налаштування, ремонту, повного відновлення і сервісного обслуговування з гарантією всіх видів техніки Apple, включаючи: iPhone, iPad, iMac і Mac Pro, Mac mini, MacBook, MacBook Pro і MacBook Air, Apple TV, Apple AirPort і Apple AirPort Extreme. Ми використовуємо тільки професійне обладнання та якісні комплектуючі, гарантуючи тим самим Вам найвищу якість ремонту і обслуговування.

Хмарні технології

Допоможемо Вам створити хмарну інформаційну систему і перенесемо в неї всі Ваші сервера і сервіси, включаючи робочі столи, пошту, телефонію, файлові сховища та інше. Хмарна віртуальна система набагато стабільніше і відмовостійкість ніж звичайні фізичні сервера. Якщо у Вашому бізнесі не повинно бути аварій і простоїв робочих процесів - то хмарні віртуальні системи та сервіси то що Вам потрібно.

WEB розробка і SEO

RESK надає послуги зі створення, SEO просування і технічної підтримки сайтів для Вашого бізнесу. Ми зможемо запропонувати багато варіантів готових дизайнів або розробимо унікальний дизайн за Вашими вимогами. Чи зможемо допомогти наповнити інформацією і товарами, або переробимо і покращимо поточний Ваш сайт. Завдяки багатому досвіду роботи в сфері IT-бізнесу ми точно знаємо, яким повинен бути сайт, щоб він був частиною вашого успішного бізнесу.
1879
Виконаних замовлень
10
Років на ринку IT послуг
153
Проведених тренінгів

Ваші враження

Що кажуть клієнти про нашу роботу?

За час нашої співпраці всі проблеми, які виникали, компанія "RESK" вирішувала швидко і відповідально. Її співробітники мають високий профільний рівень підготовки і практичний досвід роботи.

І. Трусова

Начальник відділу культури і захисту культурної спадщини Святошинського району міста Києва

За результатами співпраці з компанією "RESK" адміністрація спеціальної школи №12 однозначно планує продовжувати користуватися її послугами і може рекомендувати її як надійного і кваліфікованого партнера.

С.Г. Пилюченко

Директор спеціальної школи I-II ступеня №12 Дарницького району міста Києва

Партнерство з цією фірмою є плідним, а тому ми можемо порекомендувати її Вам для співпраці. У компанії "RESK" висококваліфіковане керівництво і великий досвід роботи в комп'ютерній і технічній сферах діяльності.

І. Крикунов

Директор - художній керівник театру циганського мистецтва Романс, народний артист України

Контактна інформація

Головний офіс:
04209, Україна, м. Київ, вул. Героїв Дніпра 18, офіс 3
Графік роботи:    Пн. - Пт.: 09:00-20:00   Сб.: 10:00-16:00   Нд.: Вихідний

Відділ технічної підтримки:
(цілодобово 24/7)
+38 044 337 57 57           +38 063 537 57 57
+38 066 337 57 57           +38 068 337 57 57
support@resk.ua

Зворотній зв'язок з керівництвом компанії
mail@resk.ua

Scroll to top